Włoskie płytki ceramiczne są jednymi z najpopularniejszych płytek zagranicznych sprzedawanych w Polsce. Płytki włoskich producentów cechują się pięknem, wysoką jakością i trwałością. Inspirowane słoneczną Italią zachwycają inwestorów od pierwszego wejrzenia. Do sprawdzonych i rzetelnych producentów możemy zaliczyć bez wątpienia firmy Serenissima oraz Ceramica del Conca, których wybrane kolekcje przybliżymy w dzisiejszym artykule.

Showall od Serenissima

Nowoczesny design przekształcający ściany w niespotykane dzieła sztuki. Materiał swobodnie pozwala wykończyć małe i duże powierzchnie ścian wyrafinowanych przestrzeni mieszkalnych i publicznych. Niezwykłe wzory i duża gama kolorów nadadzą odważnego charakteru każdej przestrzeni. Efekt końcowy zachwyca, czyż nie?

Stelvio od Ceramica del Conca

Minimalizm i szykowność w jednym, czyli włoska wersja elegancji w kolekcji Stelvio. Efekt kamienia naturalnego ma wielu zwolenników, a kreatywność tworzenia z podobnych materiałów daje pole do popisu architektom. Różnorodność formatów i odcieni zapewnia możliwość dostosowania wizualnego efektu każdego pomieszczenia do oczekiwań inwestora. Zainspiruj się razem z nami!

Po więcej inspiracji śledź nas na Social Media – Instagram oraz Facebook. Do zobaczenia!

Zapoznaj się z naszą ofertą projektową i napisz do nas, aby ustalić szczegóły przyszłej współpracy.

Udostępnij