Pracownia Mayari Studio wykonała już ponad kilkadziesiąt projektów architektury, w tym projekty wnętrz domów i mieszkań, apartamentów, hoteli, pensjonatów, biur, restauracji, salonów urody. Pracujemy w Bydgoszczy, Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu i wielu innych miastach. Mamy w naszym portfolio wnętrza apartamentów w Wiedniu, Londynie i Wrocławiu. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Realizacja projektu wnętrza domu pod Bydgoszczą

Projekt wnętrza przedstawia strefę dzienną domu, gdzie mieszkańcy szczególnie upodobali sobie elegancki, nowoczesny styl wnętrz. Duże okna i otwarta przestrzeń dopełnione zostały wyposażeniem i teksturami stylu modern classic. Okładziny podłogowe wykończone na wysoki połysk są bazą dla pozostałych elementów wykończenia – sztukaterii, dekoracji okiennych, mebli. Wzór płytek z ciepłą barwą wpasował się idealnie w ciepły wystrój pomieszczeń, a ich jasny odcień optycznie powiększył przestrzeń. Elementy złota dodają klasy i elegancji każdemu z pomieszczeń. Wielowarstwowe oświetlenie ma za zadanie podkreślić detale oraz stworzyć przytulną atmosferę dla wspólnego spędzania czasu. Zachęcamy do zapoznania się z efektami sesji zdjęciowej.

Projekt wnętrza mieszkania deweloperskiego - Aura Towers, Bydgoszcz

Projekt wnętrza domu pod Bydgoszczą

Projekt wnętrza gabinetu do pracy - dom pod Bydgoszczą

Projekt wnętrza gabinetu do pracy - dom w Bydgoszczy

Realizacja projektu wnętrza mieszkania deweloperskiego - City Park, Bydgoszcz

Zdjęcia: Studio Pod Łabędziem

Realizacja projektu wnętrza apartamentu, Bydgoszcz

Zdjęcia: Marta Pawłowska, przeczytaj więcej na temat realizacji naszym blogu

Realizacja projektu wnętrza nadmorskiego apartamentu

Realizacja projektu wnętrza domu, Warszawa

Projektujemy wnętrza mieszkań, domów jednorodzinnych, apartamentów, biur, lokali usługowych, pracujemy z klientem indywidualnym i komercyjnym. Spośród projektów aranżacji wnętrz, mogą Państwo wybrać jeden z przygotowanych modeli projektowych, zależenie od potrzeb oraz oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a wspólnie przeanalizujemy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Szeroka oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania. Projektowanie i aranżacja wnętrz to nasza specjalność. 

Projekt wnętrza domu, Bydgoszcz

Projekt wnętrza domu, Bydgoszcz

Projekt wnętrza mieszkania deweloperskiego, Warszawa