projektowanie wnętrz Bydgoszcz

Współpraca z projektantem to inwestycja, która szybko się zwróci. Pozwól nam opowiedzieć dokładnie, dlaczego…

W Polsce wciąż małymi krokami przekonujemy się do współpracy z architektem wnętrz przy urządzaniu własnego mieszkania. Wątpliwości, czy jest to dobra decyzja, wynikają często z niewiedzy, jak obszerne kwalifikacje i doświadczenie posiadają osoby, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem na co dzień. Klienci nieświadomi są, jak bardzo osoby te potrafią ułatwić i usprawnić przebieg domowego remontu. Aby przekonać Cię jak bezcenna może okazać się pomoc architekta w tym okresie, postaramy się przybliżyć Ci najważniejsze aspekty naszej pracy.

Wielokrotnie spotkaliśmy się z opiniami ze strony klientów, że gdyby nie decyzja o współpracy z projektantem, remont prawdopodobnie skończyłby się klęską i stratą pieniędzy. Często słyszymy to dopiero po zakończeniu współpracy, kiedy klienci są w stanie podsumować i docenić ogrom pomocy płynący ze współpracy z nami.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Projektant wnętrz poza fachową wiedzą techniczną, zmysłem artystycznym, a także ogromnym doświadczeniem w planowaniu remontów, posiada także umiejętność przelania „na papier” Twojej wizji wymarzonego wnętrza. Architekt projektując bierze pod uwagę warunki panujące w pomieszczeniach, ich gabaryty, docelową funkcję oraz wszelkie wytyczne, potrzeby i oczekiwania płynące ze strony klienta. Wszystkie te aspekty muszą zostać połączone w całość – umiejętnie i ze smakiem. Doświadczony projektant wnętrz bez problemu znajdzie złoty środek pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Jeżeli zdecydujesz się zaufać ekspertowi, zaprojektowane pomieszczenia będą komfortowe i dostosowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Nie zapominajmy też, że ostatnie słowo zawsze należy do klienta. Nie musisz więc obawiać się obawiać, że projektant odwiedzie Cię od wymarzonych aranżacji.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Współpraca architekta wnętrz z klientem zaczyna się od dokładnego wywiadu, w którym projektant poznaje gust i upodobania klienta, preferowane style, kolorystykę, w której czuje się najlepiej. Poznaje także styl życia, rodzinę, a nawet plany na przyszłość. Zupełnie inne potrzeby będzie posiadać niezależny singiel, a inne kilkuosobowa rodzina. Inne potrzeby ma małżeństwo, prowadzące bogate życie towarzyskie, a inne Pani domu, której pasją jest gotowanie i pieczenie. A to tylko kilka przykładów, jak bardzo wnętrze może się różnić w zależności od tego dla kogo jest przeznaczone. Decydując się na współpracę z architektem wnętrz masz pewność, że efektem końcowym procesu projektowego będzie mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

FUNKCJONALNOŚĆ POMIESZCZEŃ

Jak zaplanować przestrzeń, aby poprawiła jakość Twojego życia? Jak dobrać materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia wnętrza, aby współgrały ze sobą? Jak dobrać oświetlenie, aby umożliwiło codzienną pracę lub wymarzony wieczorny odpoczynek? Jak chcesz spędzać czas w swoim domowym gnieździe? Dzięki przygotowaniu aranżacji przez doświadczonego projektanta możesz mieć pewność, że na wszystkie nurtujące Cię pytania, architekt znajdzie odpowiedzi i rozwiązania. Wnętrze będzie odpowiednio doświetlone, sprzęty w kuchni uzyskają funkcjonalny rozkład, gniazda i łączniki elektryczne znajdą się na odpowiedniej wysokości, a wszystkie przedmioty codziennego użytku zyskają starannie przemyślane miejsce.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Setki godzin poświęconych na poszukiwania odpowiednich produktów, tysiące przejrzanych stron Internetowych, „burze mózgów” analizujące, czy to wszystko będzie w ogóle do siebie pasowało! Które materiały wykończeniowe mają najlepsze parametry wytrzymałościowe? Które będą trudne w utrzymaniu czystości? Czy wizja kolejnych godzin poszukiwań jest dla Ciebie zachęcająca?

Architekt posiada całą niezbędną wiedzę, której potrzebujesz. Podczas procesu projektowego jest do Twojej pełnej dyspozycji! Dobra znajomość rynku artykułów wnętrzarskich jest konieczna, aby stworzyć funkcjonalny i atrakcyjny projekt. Zamiast setek wysłanych maili do sklepów, firm i wykonawców, tylko jeden – do projektanta. To on czuwa nad wyceną zamówień, terminami oczekiwania na poszczególne elementy wyposażenia wnętrza, a w związku z tym może efektywnie zaplanować czas remontu. Architekt wykonuje za Ciebie niezbędne telefony, wysyła maile, odbywa spotkania. Dzięki temu minimalizujesz czas i energię, jaką musiałbyś poświęcić na analizowanie i sprawdzanie rynku. Ile ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy mógłbyś w tym czasie robić? 😉

 

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Wbrew częstemu przekonaniu klientów, że zatrudnienie profesjonalnej pomocy generuje dodatkowe koszty, skorzystanie z usług architekta wnętrz pozwala w rzeczywistości zaoszczędzić pieniądze. Przypadkowe dobieranie materiałów wykończeniowych, nieprzemyślane rozplanowanie sprzętów domowych oraz wyposażenia, zdanie się na porady fachowców w sprawie poprowadzenia oświetlenia w domu oraz wiele innych, są to powszechne błędy spotykane podczas domowych remontów. Aby zaoszczędzić Twój czas, koszty poprawek, przeróbek i dostosowywania pomieszczeń, działaj zawczasu, planując wszelkie prace i zakupy ze specjalistą. Projektanci posiadają wiedzę na temat rynku, cen oraz dostępności produktów, wiedzą gdzie można kupić konkretny produkt w konkurencyjnej cenie, nie tracąc przy tym na jakości. Architekt wynegocjuje dla Ciebie atrakcyjne ceny, korzystne rabaty, przygotuje oferty cenowe. Współpraca z projektantem to inwestycja, która szybko się zwróci!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Dzięki wszystkim plusom współpracy z architektem, odetchniesz z ulgą. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące aspekty towarzyszące remontom, zostaną rozwiązane. Sprawnie zorganizowany proces zaprojektowania i wykończenia domu lub mieszkania, pozwoli Ci uzyskać wnętrze idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią projektową Mayari Studio. Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodne dla Ciebie warunki współpracy.

projektowanie wnętrz Bydgoszcz

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.