Pracownia Mayari Studio wykonała już ponad kilkadziesiąt projektów architektury, w tym projekty wnętrz domów i mieszkań, apartamentów, hoteli, pensjonatów, biur, restauracji, salonów urody. Pracujemy w Bydgoszczy, Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu i wielu innych miastach. Mamy w naszym portfolio wnętrza apartamentów w Wiedniu, Londynie i Wrocławiu. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Projekt wnętrza mieszkania deweloperskiego - City Park, Bydgoszcz

Zdjęcia: Studio Pod Łabędziem

Projekt wnętrza apartamentu, Bydgoszcz

Zdjęcia: Marta Pawłowska, realizacja we współpracy z Euforma - wnętrza made in Poland, przeczytaj więcej na temat realizacji naszym blogu

Projekt wnętrza Liceum Ogólnokształcącego, Koronowo

Zdjęcia: Mayari Studio

Projekt wnętrza nadmorskiego apartamentu

Projekt wnętrza domu, Warszawa

Projektujemy wnętrza mieszkań, domów jednorodzinnych, apartamentów, biur, lokali usługowych, pracujemy z klientem indywidualnym i komercyjnym. Spośród projektów aranżacji wnętrz, mogą Państwo wybrać jeden z przygotowanych modeli projektowych, zależenie od potrzeb oraz oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a wspólnie przeanalizujemy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Szeroka oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania. Projektowanie i aranżacja wnętrz to nasza specjalność. 

Projekt wnętrza - dom bliźniak, Bydgoszcz

Projekt wnętrza - dom bliźniak, Bydgoszcz

Projekt wnętrza gabinetu do pracy, Bydgoszcz

Projekt wnętrza sali restauracyjnej, Mrocza

Projekt wnętrza biblioteki miejskiej, Mrocza

Projekt wnętrza mieszkania deweloperskiego, Warszawa

Projekt wnętrza domu w stylu boho, Słubice

Projekt mieszkania deweloperskiego, Perłowa Dolina, Bydgoszcz

Projekt wnętrza domu, Warszawa