Założycielka pracowni Marika Superson – z wykształcenia mgr inż. architekt, członek Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP, absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobyła w dużych pracowniach architektury oraz na szkoleniach krajowych i zagranicznych. Projektowanie wnętrz i architektury to jej pasja i spełnienie marzeń od ponad 10 lat. Wysoka jakość i funkcjonalność opracowywanych projektów to priorytet jej pracy, a zaangażowanie i terminowość pozwoliły zbudować markę, która zapewnia najwyższe zadowolenie klientów. Przede wszystkim stara się jak najlepiej poznać potrzeby i przyzwyczajenia każdej osoby, dzięki czemu tworzy wymarzoną przestrzeń do życia. Z chęcią podzieli się z Państwem doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami.

Architekt

Współpracujemy z architektami, inżynierami budownictwa, wykonawcami budowlanymi, wykonawcami mebli, producentami wyposażenia wnętrz oraz materiałów wykończeniowych. Ze względu na dużą ilość firm działających na rynku, kładziemy nacisk na solidność ich pracy. Tym samym staramy się usprawnić proces projektowania i ułatwić klientom szybkie zakończenie inwestycji. Pozytywne opinie powracające ze strony klientów są dla nas największą nagrodą i satysfakcją. Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

o nas

Patronka naszej pracowni – Mayari znana jest jako najpiękniejsza z bóstw. Bogini Księżyca i Nocy, Walki, Rewolucji, Siły, wysyła Zdrowie, Bogactwo i Obfitość. Mayari known as the most beautiful of the goddesses. The goddess of Moon and Night, Fight, Revolution, Endurance, sends Health, Wealth and Abundance.